POKOJE

NASZE POKOJE

ZAWSZE STARAMY SIĘ SPROSTAĆ WASZYM OCZEKIWANIOM

Czy marzysz o spokojnym wypoczynku w sercu natury? Czy pragniesz oderwać się od miejskiego zgiełku i zanurzyć w atmosferze relaksu?
W Pensjonacie Hagi spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania!

Nasza oferta to nie tylko pokoje do wynajęcia, to także możliwość odprężenia się w otoczeniu urokliwego krajobrazu Beskidu Niskiego. Wybierając nasz pensjonat, wybierasz niezapomniane chwile spędzone wśród malowniczych tras rowerowych, oraz naszych pięknych krajobrazów.

Po całym dniu atrakcji – zapraszamy aby odpocząć w naszym Pensjonacie, nie martwiąc się o miejsce parkingowe, które dla naszych klientów udostępniamy w cenie wynajmu.

Na terenie naszego pensjonatu mamy również grilla oraz altankę imprezową – jeśli przyjechałeś z przyjaciółmi zapraszamy do skorzystania z niej – baw się dobrze i odpoczywaj.

Pokój jednoosobowy

Maks. osób: 1

Pokój dwuosobowy

Maks. osób: 2

Pokój trzyosobowy

Maks. osób: 3

Pokój typu studio

Maks. osób: 4

NOCLEG HORYNIEC ZDRÓJ

Nasza oferta powstała z myślą o Was i Waszej wygodzie dlatego naszym gościom oferujemy noclegi w komfortowych warunkach, w przytulnych, gościnnych pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i dwuosobowych z łóżkami małżeńskimi.
Do dyspozycji macie również pokój dla trzech osób, jak i pokój typu studio, który pomieści nawet 4 osoby.
Każdy pokój posiada łazienkę, TV, lodówkę, suszarkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Liczymy na to, że dzięki naszym udogodnieniom spędzicie niezapomniane chwile w naszych skromnych progach.
Pensjonat Hagi – Horyniec Zdrój i nasz zespół – zawsze dąży do zapewnienia Wam wygody, przygotowując każdy pokój przed Waszym przyjazdem – u nas możesz liczyć na czyste i pachnące pościele, świeże ręczniki oraz zadbany pokój.


Zachęcamy do pobytu w naszym pensjonacie, który będzie doskonałym uzupełnieniem Waszego wypoczynku!

Scroll to Top