Loading

Kuchnia na powietrzu

Altana grillowa dostępna jest w pogodę i niepogodę :) To wspaniałe miejsce na organizację imprez plenerowych.

LINK

Koktajle, aż palce lizać...

Lubimy, potrafimy, więc serwujemy najlepsze koktajle w okolicy! Aż palce lizać...

LINK

Kochamy Książki

Biblioteczka- Pensjonat Hagi W Pensjonacie Hagi możesz do woli korzystać z naszej prężnie działającej biblioteczki, która liczy ponad 1000 tytułów! Nie jest to zwyczajny ,,regał z książkami”. Wolimy słowo ,,kolekcja”, bo pozycje, które tu znajdziesz mają dla nas i naszych gości ogromne znaczenie. Niektóre z nich zawierają dedykacje autorów, inne wiążą się ze wspaniałymi historiami ludzi, którzy korzystali z nich podczas pobytu w Horyńcu. Coś w tym jest, że historia książki nigdy się nie kończy. Każdy kto po nią sięgnie tworzy swoje własne, nowe rozdziały. Są one znane tylko jemu i dlatego tak wyjątkowe. Istnieją wyłącznie w formie wspomnień  To miejsce to prawdziwe uzdrowisko dla ducha i umysłu. Powstało z myślą o Tobie i sprawi, że Twój pobyt w Pensjonacie będzie jeszcze przyjemniejszy. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! Urlop w Horyńcu to idealny moment na nadrobienie zaległości! ;) Zachęcamy Cię również do wzięcia swojej własnej książki! Większość z nas ma takie, które już od dawna czekają by się nimi zainteresować. Książki są bardzo Hygge (link do podstrony ,,Czym jest Hygge?”). Ciesz się chwilą! ,,Tutaj nikomu i nigdzie się nie spieszy. Liczysz się tylko Ty, Twoi bliscy i odpoczynek.” W dzisiejszym świecie coraz mniej czasu poświęcamy na czytanie książek. Elektronika skutecznie zajmuje nam każdą wolną chwilę. Mówi się, że urządzenia są lżejsze, a znalezienie szukanej pozycji zajmuje dosłownie kilka sekund… Ale gdzie tu jakakolwiek magia? Nie ma jej! Papierowe książki pozwalają nam znacznie mocniej zaangażować się w treść. Przeżywać historie bohaterów i lepiej przyswajać zawartą w nich mądrość. Aktywują zmysł wzroku, węchu, słuchu i dotyku, przez co ich odbiór jest jeszcze bardziej emocjonalny. Gdzie zrelaksować się z książką? - Pod kocykiem na kanapie - Przy kominku - W hamaku Hagi na świeżym powietrzu - Przy stoliku na zewnątrz, z kubkiem pysznej herbaty - Wylegując się na zielonej trawce - W wygodnym łóżku w swoim pokoju - Podczas pikniku w okolicy - Przy śniadaniu (link do postrony jedzenie) z aromatyczną kawą

LINK

Energetyczne Śniadania

W najlepszym towarzystwie i z najlepszych lokalnych produktów - chleb pieczony na kapuście jest naszym specjałem.

LINK

W Hagi świeci Miedziane Słońce

Ale tylko w towarzystwie Księżyca, gdyż a długie i ciemne wieczory zapraszamy do pokoju nr 18, gdzie Miedziane Słońce oświetla nasze rytuały: gorącą herbata Richmont i książka do poduszki!

LINK

Bordowy Czar

Nasze wnętrza zaspokoją gusta najbardziej wymagających. Prezentujemy Bordowy Czas (pokój 17) - kącik miłosny dla wyjątkowo zakochanych.

LINK

Przyjaciele Hagi

Przyjedź ze swoim pupilem! Bez dodatkowych opłat.

LINK